خیر! البته در فرم عضویت فروشگاه فقط باید شماره تلفن همراه و رمز عبور دلخواه تان را وارد کنید! به همین راحتی و وارد کردن همین دو گزینه عضویت شما تکمیل می گردد. نیازی به هیچ چیز دیگری مثل ایمیل یا انتظار برای فعال سازی حساب کاربری و غیره نیست. اما اگر دلتان نمی‌خواهد حتی نیازی به همین کار هم نیست، می توانید وضعیت سفارش تان را از پشتیبان سلام مامانی در واتس اَپ با شماره 09012688184 پیگیری کنید.

پس از ثبت سفارش و بسته بندی آن در اولین روز کاری تحویل پست می گردد که برای نقاط مختلف کشور معمولا دو الی پنج روز کاری به دست مشتری خواهد رسید. برخی کالاها از تهران و برخی دیگر از اصفهان ارسال می‌شود. تحویل بسته ها بسته به کالای انتخابی از دو شهر اصفهان و تهران یک روزه امکان پذیر می‌باشد.

با همه کارت های عضو شتاب که رمز دوم به آنها اختصاص داده شده می توان خرید اینترنتی کرد.

بله، در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش‏‌هایی که در ساعت‏‌های غیرکاری (از ساعت 17 تا 8 صبح) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت‌‏های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد.
خیر،ما یک فروشگاه اینترنتی هستیم لذا خرید و تحویل سفارش تنها از طریق سایت، واتس آپ به شماره 09012688184 و یا ارسال درخواست در اینستاگرام سلام مامانی امکان ‌پذیر می‌باشد.

امکان رهگیری مرسوله های پستی در سایت پست وجود دارد. اگر به هر دلیلی فکر می کنید ارسال پستی بسته بیشتر از وقت معمولش طول کشیده با پشتیبان آنلاین سایت تماس بگیرید تا آخرین وضعیت بسته را پیگیری کنیم.

امکان انصراف یا تعویض محصولات سفارش شده وجود دارد به شرطی که قبل از ارسال کالا این موضوع را به پشتیبانی سایت اعلام نمایید.

بله، سفارشات مشتریان عزیز در اولین روز کاری از طریق پست ارسال می شود.
خیر، فعلا چنین امکانی وجود ندارد و پرداخت تنها به صورت اینترنتی امکان پذیر است. در صورتی که تا به حال از فروشگاه سلام مامانی خرید نکرده اید می توانید کیفیت اجناس ما را با خرید یک جنس امتحان کنید. به شما اطمینان می‌دهیم از بسته دریافتی تان راضی خواهید بود.

پشتیبان سایت از طریق شماره 09012688184 در پیام رسان  واتس آپ در خدمت شما می‌باشد. در هر ساعتی از شبانه روز و در تمام طول هفته.